Endermologia twarzy Łódź – na czym polega zabieg?

Endermologia twarzy Łódź – na czym polega zabieg?

Endermologia na twarz to nieinwazyjny zabieg, który odmładza skórę i likwiduje oznaki starzenia. Jeśli chcesz ujędrnić skórę twarzy, to jest to idealny zabieg dla Ciebie. Endermologia niesie za sobą bardzo niskie ryzyko powikłań i wykonuje się ją za pomocą specjalnego urządzenia, a nie igieł. Zobacz, na czym polega endermologia i na jakie efekty można liczyć po zabiegu.

Endermologia twarzy – co to jest?

Do przeprowadzenia zabiegu używa się urządzenia wyposażonego w specjalne rolki. Dzięki podciśnieniu tworzy się fałda skórna, która jest masowana przez elektronicznie sterowane rolki urządzenia. Podczas zabiegu pobudza się głębokie warstwy skóry, które następnie się regenerują. Endermologia powoduje wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg jest bezbolesny i nie powinien powodować żadnego dyskomfortu. Urządzenie masujące można używać na twarzy, dekolcie i szyi. Wykonanie odpowiedniej ilości serii pozwala spłycić zmarszczki i wymodelować owal twarzy. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz pozbyć się drugiego podbródka.

Kto może poddać się zabiegowi?

Endermologia twarzy Łódź to zabieg, który jest dedykowany osobom chcącym poprawić jędrność i gęstość skóry. Jeśli zależy Ci na zdrowym wyglądzie, poprawie owalu twarzy i spłyceniu zmarszczek to taki masaż jest właśnie dla Ciebie. Endermologia przywraca skórze blask bez użycia inwazyjnych metod medycyny estetycznej. Na zabieg można zdecydować się jeszcze przed pojawieniem się pierwszych oznak starzenia. Dzięki temu zahamujesz procesy starzenia się skóry i będziesz kontrolować proces pojawiania się zmarszczek oraz utraty jędrności skóry twarzy. Podczas zabiegu można się zrelaksować i odpocząć. Jeśli chcesz zafundować sobie odrobinę relaksu, to endermologia będzie idealnym zabiegiem.

Jak często można powtarzać endermologię twarzy?

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej serii. Jeśli jednak oznaki starzenia są u Ciebie mocno widoczne, to konieczne może być wykonanie kilku lub kilkunastu serii zabiegu masażu. Ilość serii jest ustalana indywidualnie na podstawie stanu skóry pacjenta. Wykonanie pełnej kuracji znacznie spłyca zmarszczki, poprawia kontur twarzy i ogólny wygląd skóry. Endermologię warto połączyć z dobrze dobraną pielęgnacją. Kosmetyki podtrzymują efekty zabiegu i wchłaniają się o wiele lepiej niż przed endermologią. Szczegóły dotyczące zabiegu omówi z Tobą specjalista, który ma doświadczenie w wykonywaniu endermologii na twarzy. Wszelkie pytania i wątpliwości zostaną wyjaśnione podczas konsultacji i przygotowania do zabiegu.

Dodaj komentarz