Promocja firmy – torby reklamowe

Promocja firmy – torby reklamowe

Nie da się ukryć, że torby reklamowe są dziś bardzo popularne i patrząc na to, że przedsiębiorcy chwytają się każdej możliwej sposobności na to, aby zareklamować swoją firmę, raczej w najbliższych latach żadnych zmian tu nie zaobserwujemy, a jeśli nawet to takich produktów reklamowych będzie jeszcze więcej. Nie będzie wielkim problemem, jeśli będą to torby papierowe z logo. Niestety o wiele częściej spotyka się torebki foliowe, które nie są najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego zatem to właśnie na torby papierowe z logo powinniśmy stawiać w pierwszej kolejności?

W pełni ekologiczne

Na pewno nie bez znaczenia jest tutaj to, że takie torby papierowe są ekologiczne. Czy jest to aż tak ważne? Oczywiście, bo trzeba pamiętać tutaj o tym, że takie torby papierowe z logo rozkładają się w środowisku maksymalnie dwa miesiące. Różnica pomiędzy nimi a torebkami reklamowymi jest znaczna, bo te drugie potrzebują na to aż ośmiuset lat. Poza tym w pełni ekologiczne są tu także i same nadruki. Tworzy się je bowiem z udziałem ekologicznych farb wodnych.

Pojemność

Nie można przejść także obojętnie wobec ich pojemności, choć z tym stwierdzeniem pewnie wielu się nie zgodzi. Otóż tej samej wielkości torby papierowe są aż dwa razy pojemniejsze od torebek reklamowych.

Recykling

Dodajmy tutaj też to, że poddawane są one recyklingowi. Jako że ze zdawaniem papierów i kartonów nie ma dziś żadnego problemu, szybko takich toreb się pozbędziemy, jeśli oczywiście przestaną nam one służyć, choć są to torby wielokrotnego użytku.

Dodaj komentarz