Ile kosztuje wieczór kawalerski w Warszawie i czy warto?

Ile kosztuje wieczór kawalerski w Warszawie i czy warto?

W stolicy znajdziesz mnóstwo pomysłów na wieczór kawalerski. Zarówno przyszły pan młody, jak i jego koledzy na pewno nie będą narzekali na brak atrakcji. Warto jednak postarać się, aby ten wieczór był niezapomniany, w końcu planuje się go tylko raz w życiu. Ile trzeba zapłacić za niezapomniane doznania w Warszawie? Od czego zależy koszt takiego wydarzenia? Czy w ogóle warto zorganizować wieczór kawalerski w stolicy? Przekonaj się!

Co wpływa na koszt organizacji wieczoru kawalerskiego?

Jednym z czynników wpływających na koszt wieczoru kawalerskiego jest lokalizacja. Panowie najczęściej stawiają na klub nocny Warszawa w samym centrum miasta. To natomiast wiąże się z dość dużymi kosztami.

Z pewnością zapłacicie więcej, aniżelibyście wybrali się do mało popularnego pubu czy baru poza sercem miasta. Oczywiście koszta są zależne również od tego, czy postanowicie mocno zaszaleć i zamawiać liczne, wysokojakościowe napoje procentowe i przekąski, czy raczej postawicie na tańsze alternatywy.

Dużym kosztem może być też transport, choć wybierając taki klub jak New Orleans macie zagwarantowany darmowy transport taksówką do lokalu. Co więcej, niemałym kosztem mogą być także dodatkowe usługi (jeśli na takowe się zdecydujecie), a jedną z takich mogą być prywatne pokazy taneczne.

Ile trzeba zapłacić za wieczór kawalerski w renomowanym klubie nocnym?

Jeśli pragniesz, aby wieczór kawalerski był niezapomniany, warto postawić na ceniony klub nocny w Warszawie, a takim właśnie jest New Orleans. Decydując się na to miejsce, możesz wybrać jeden z gotowych pakietów i wówczas zapłacisz od 200 do 650 zł za osobę. Oczywiście wszystko jest zależne od tego, jakie są potrzeby pana młodego i jego kolegów.

W przypadku najdroższego pakietu jest zapewnione wejście do klubu dla każdej osoby, prywatna loża VIP, open bar bez limitu, taniec prywatny w pokoju VIP dla każdego gościa z wybranymi tancerkami, show dla pana młodego na scenie z udziałem dwóch tancerek, a także kolacja. Warto podkreślić, że można również skorzystać z kreatora wieczoru i zaplanować to wydarzenie po swojemu.

Czy wieczór kawalerski w klubie nocnym to dobry wybór?

Zdecydowanie tak! Jest to miejsce, w którym czeka mnóstwo atrakcji takich jak m.in. striptizerki, muzyka i alkohol. To wszystko może zagwarantować niezapomnianą noc w sprawdzonym klubie na terenie stolicy. Wybierając miejsce takie jak New Orleans znane ze swojej ekskluzywnej atmosfery, wszyscy uczestnicy będą mogli skosztować wielu alkoholi premium, czy skorzystać z pokoi VIP. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizacji wieczoru kawalerskiego w takim miejscu, koniecznie zajrzyj na stronę internetową wybranego lokalu.

Dodaj komentarz