Wynajem samochodów dla firm i klientów indywidualnych

Czego innego oczekują klienci indywidualni a czego innego firmy. Dla lokalnych firm hasło typu „wynajem samochodu” może być zbawieniem. Jest to przecież najczęściej narzędzie ich pracy. Stąd opcja wynajmu średnioterminowego czy też długoterminowego, niesie za sobą wiele korzyści. Gdy przyjrzeć się im bliżej są one nieocenione, dlatego kupno przez firmę samochodu na własność jest wręcz nieopłacalne. Stała opłata przez cały okres trwania umowy, szybki i sprawny serwis, sezonowa wymiana opon, pełny pakiet ubezpieczeń. To tylko niektóre korzyści, które na pewno będą kuszące dla firm.

Wynajem pozwala firmom na zachowanie płynności firmy oraz nieprzekraczanie budżetu w razie ewentualnych kosztów dodatkowych. Z kolei dla osób indywidualnych to opcja idealna, gdy nie posiadają własnego samochodu a chcą się wybrać w jakąś podróż. Wypożyczyć samochód można na kilka lat ale i na jeden dzień. Zadowolone będą również liczne rodziny, które oczekują wygody i możliwości wspólnego podróżowania, spędzania wakacji czy też innych potrzeb wymagających wyjazdu wszystkich członków. Ceny uzależnione są od wypożyczalni, jednak porównywalne. Najgorsze są opłaty dodatkowe, często ukryte dlatego wynajem samochodu stanowi pewne wyzwanie. Stali klienci mogą liczyć na rabaty. Nowi klienci – na promocje. Teraz również online możemy wybrać samochód, który nam odpowiada.

Wynajem samochodu na terenie Polski?

Wynajem samochodu – auto można wypożyczyć praktycznie wszędzie. Warto wybrać taką firmę, która ma kilka oddziałów na terenie Polski. Gwarantuje to wysoką jakość floty oraz obsługi.

Korzyści płynące z wynajmu samochodu są oczywiste i jest ich wiele. Z pewnością przekonały się o nich osoby, które korzystały z wypożyczalni samochodów Klientami są zarówno osoby indywidualne jak firmy. Jednostki organizacyjne posiadające osobowość prawną dość często korzystają z możliwości wynajmu samochodów. Wypożyczalnia samochodowa ma w swojej ofercie, auta każdej klasy i różne modele do wyboru. Ceny uzależnione są od terminów oraz od tego na jak długi okres potrzebujemy auta. Można zdecydować się na wynajem krótkoterminowy czy też długoterminowy. W przypadku pierwszego, umową zawieramy na okres do 24 miesięcy. Druga opcja to okres 2 do 5 lat. W obu przypadkach obowiązuje nas stała, comiesięczna opłata.

Firma decydując się na taką umowę, nie musi się martwić o płynność finansową, gdyż nie potrzeba wkładu finansowego na ubezpieczenie, wymianę opon czy jakiekolwiek inne wydatki, które normalnie ponosimy mając samochód na własność. Właśnie dlatego firmy korzystają z wypożyczalni, gdyż nie muszą w ten sposób martwić się w o swój budżet a pracownicy mają zapewnione niezbędne narzędzie pracy.

Jak wynająć samochodów?

Opcja rezerwacji online to również ogromne udogodnienie. Samochód zostaje podstawiony praktycznie w każdym miejscu jakie nas interesuje. Przez Internet, w kilku prostych krokach decydujemy się jaki termin nas interesuje oraz wybieramy samochód, który odpowiada naszym wymaganiom. Skorzystać można z porady telefonicznej bądź też wirtualnego doradcy, który udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania. Wystarczy dobrze się zastanowić i zdecydować się na wybór, który nie naruszy firmowego budżetu.

Dodaj komentarz