Nadruk termotransferowy? Czemu nie – uwolnij wyobraźnię i zaskocz kreatywnością!!

Nadruk termotransferowy? Czemu nie – uwolnij wyobraźnię i zaskocz kreatywnością!!

Termotransfer to nowoczesna technologia druków z niezwykle wysoką rozdzielczością. Daje Ci możliwość wykonania wyjątkowo trwałych i estetycznych nadruków na przeróżnych materiałach typu: odzież sportowa, robocza, koszulki, bluzy, torby, puzzle czy też podkładki pod mysz a nawet kubki. W zasadzie zależy to tylko i wyłącznie od Twoich pomysłów i zapotrzebowań. Nadruk możesz wykonać kiedy chcesz i gdzie chcesz, nie ponosząc niepotrzebnych kosztów. Termotransfer eliminuje wszelkie wydatki związane z procesem przygotowań i pozwala na wykonanie nawet pojedynczego nadruku przy bardzo niskim nakładzie pieniężnym. Wykorzystując możliwości termotransferu możesz bezproblemowo wykonać całą serię nadruków na różnego typu gadżetach po przystępnej cenie.

Technologia termotransferu

Termotransfer przy użyciu wysokiej temperatury przenosi wybraną przez Ciebie grafikę na niezwykle cienkim, niemal niewidocznym podkładzie (zazwyczaj są to folie typu flex i flock), z zachowaniem nawet najdrobniejszych detali. Temperaturę dostosowuje się do wyboru nadruku i materiału, na jaki ma zostać zaaplikowany. Ponieważ technologia ta daje możliwość personalizacji oraz znakowania gadżetów, np. logo firmy czy emblematy sportowe, możesz wykorzystać ją jako tani sposób na marketing dla swojej firmy, brand, rozpoznawanie marki czy reklamę. To wszystko możesz zrealizować składając zamówienie na wprasowanki w sklepie on-line FatCube.

Zalety nadruków termotransferowych:

  • bardzo szybkie w przygotowaniu
  • trwałe
  • estetyczne
  • wysoka jakość nadruku
  • doskonałe odzwierciedlenie nawet najdrobniejszych szczegółów nadruku
  • ekonomiczne

Materiały i urządzenia do technologii termotransferu

Do tworzenia wydruków termotransferowych możesz użyć zwykłej drukarki laserowej niskotemperaturowej (np Minolt czy OKI) zaopatrzonej w zwykłe tonery.
Należy zaopatrzyć się również w odpowiedni papier w zależności od tego, na jakim podłożu chcesz umieścić nadruk, koszulka czy ceramika. Wydrukuj wybraną grafikę na odpowiednim papierze i za pomocą prasy transferowej przenieś na odpowiedni gadżet lub tkaninę. Grafikę możesz przyciąć według uznania lub zapotrzebowania przy użyciu poltera tnącego.
Jeśli jesteś zainteresowany tą technologią a nie wiesz, jak się do niej zabrać, wybierz gotowe rozwiązania. Wystarczy  że złożysz odpowiednie zamówienie a otrzymasz:

  • wybraną grafikę na wybranym podłożu
  • pełnokolorowy wydruk w oparciu o najnowsze technologie
  • wysoką jakość zamówienia
  • zamówienie już od 1 sztuki

Jeśli jednak jesteś ambitny i chcesz samodzielnie stworzyć nadruk, firma oferuje najnowszej generacji materiały i urządzenia wykorzystywane w technologii transferu, a wykwalifikowani doradcy służą wszelką pomocą. Spełnią wszelkie Twoje oczekiwania i udzielą niezbędnych rad. Jeśli potrzebujesz dodatkowych inspiracji lub chcesz wykorzystać technologię transferową w swojej firmie, możesz liczyć na dodatkowe przeszkolenie lub odpowiednią prezentację.
Gotowy na nowe wyzwania? Stwórz nowe możliwości za pomocą najtańszej reklamy zapierającej dech w piersiach. Koszulki z nadrukiem, smycze, kubki i czapeczki z logo wniosą świeży powiew do Twojego biznesu.

 

Dodaj komentarz