Jak zarejestrować się na giełdzie Bittrex?

Jak zarejestrować się na giełdzie Bittrex?

Cały rynek kryptowalut aż huczy, z dnia na dzień możemy zauważyć coraz większą ilość osób które  zainteresowane są cyfrowymi walutami, wraz z zainteresowaniem, pojawiają się pytania m.in o Bittrex opinie. Ponadto często usłyszymy pytania takie jak ,,Na jakiej giełdzie handlować, gdzie obracać? Aktualnie, jedną z najlepszych giełd do handlu kryptowalutami jest Bittrex. W tym wpisie powiemy Wam jak się zarejestrować – krok po kroku oraz jakie są opinie na temat tej platformy. Zapraszam do lektury.

Jest to jedna z największych na świecie giełd do handlu kryptowalut. Kupić w niej można nie tylko Bitcoina, ale szereg innych altcoinów na których można zarobić. Bittrex to miejsce w którym odbywa się ogromna liczba transakcji, dzięki czemu nie będzie problemu z kupnem jak i zarówno sprzedażą poszczególnego altcoina.

Aby handlować na giełdzie Bittrex musisz mieć na niej założone konto, musisz je zweryfikować i przelać tam swoje bitcoiny, jeśli zamierzasz inwestowac długotermino, pamiętaj aby nie trzymać swoich walut na giełdzie, tylko na portfelu. Jest to zdecydowanie bardziej bezpiecznie rozwiązanie.

2# Bittrex: Jak się Zarejestrować 

Proces rejestracji na giełdzie nie jest skomplikowany, wchodzimy na stronę główna w zakładkę SIGN UP następnie wypełniamy dane takie jak e-mail oraz hasło. Po szybkiej rejestracji, uzyskujemy dostęp do panelu głównego giełdy.

3# Jak Zweryfikować i Zabezpieczyć Konto

Musimy się teraz skupić na ZABEZPIECZENIU I ZWERYFIKOWANIU naszego konta, tak aby zniwelować szanse kradzieży naszych walut. Pamiętaj że jest to sprawa kluczowa !

Wchodzimy w zakładkę SETTINGS i na początku skupiamy się na dwóch zaznaczonych na zdjęciu opcjach :

3# BITTREX WERYFIKACJA

Na początku warto zweryfikować nasze konto, dzięki temu nasze konto nie wzbudzi podejrzeń giełdy, jak i również zwiększy nasze limity wypłat. Mamy 2 rodzaje weryfikacji:

Basic Verification

Podstawowa weryfikacja w której wpisujemy nasze dane osobowe, wraz z adresem.

Enhanced Verification

Weryfikacja rozszerzona którą ja osobiście zalecam zrobić, tutaj należy wysłać skan dowodu, jak i selfie. Dzięki tej weryfikacji, będziesz mógł wypłacić 100 bitcoinow dziennie.

Kiedy zakończysz pomyślnie etap weryfikacji, możesz skupić się na zabezpieczeniu swojego konta, to jest sprawa najważniejsza. Sporo osób straciło swoje waluty, z powodu braku dodatkowych zabezpieczeń,

Idealnym rozwiązaniem jest tutaj Google Authenticator: jest to program służący do weryfikacji dwuetapowej.

Dzięki połączeniu tej aplikacji z Bittrexem podczas logowania będziemy musieli nie tylko podać maila i hasło, ale również kod który generuje się co chwilę na twoim urządzeniu mobilnym. Dzięki temu znacznie zwiększasz bezpieczeństwo swojego konta, logowanie jest dłuższe ale bezpieczniejsze.

Aby połączyć Google Authenticator z giełdą Bittrex musisz:

Wejść w ustawienia giełdy SETTINGS
Zaznaczyć opcję two-factor authenticator
Zeskanować widniejący kod na stronie, poprzez zrobienie zdjęcia w aplikacji.

Aplikacja co kilka chwil generuje kod, który będziesz wpisywać przy rejestracji !

PAMIĘTAJ !

Na stronie Bittrex podczas wdrażania dwuetapowej weryfikacji, pojawi Ci się kod, zapisz go na kartce i schowaj w bezpiecznym miejscu, dzięki temu będziesz mógł użyć tego kodu np przy zmianie telefonu gdy trzeba będzie ponownie zainstalować aplikacje.

4# Jak przelać Bitcoiny na Bittrex i kupić za nie dowolną walutę

Ja zawsze to robię w następujący sposób: (są też inne metody których tutaj nie opisze, ja to robię w taki sposób i tak wam to przedstawię)

Kupuje bitcoiny na polskiej giełdzie BitBay (tutaj poradnik) 
Wysyłam je na swój adres na giełdę Bittrex
Za posiadane na giełdzie bitcoiny kupuje inną kryptowalute

W głównym menu giełdy wchodziły w zakładkę WALLETS (portfele)

Bittrex panel logowania

Tutaj zobaczymy całą listę portfeli oraz naszych środków, na początku musimy wygenerować adres naszego portfela, zrobimy to za pomocą kliknięcia w plusik, zaznaczyłem Wam to na zdjęciu.

Następnie wchodzimy na BitBay

Kiedy masz środki na Bitbay kolejnym etapem będzie przelanie swojego BTC na swój adres Bittrex, środki powinny zostać przesłane w ciągu ok 30 minut.

Jeśli chcemy kupić dowolnego altcoina robimy to w sposób nastepujący:

Wchodzimy w zakładkę Markets
Wpisujemy nazwę kryptowaluty jaką chcemy zakupić (na zdjęciu przykład NXS – Nexus)

Pojawi nam się okno giełdy, z dostępnym wykresem i aktualnym kursem. Zjeżdżając troszkę poniżej, zobaczymy to co nas najbardziej interesuje czyli panel w którym kupimy bądź sprzedamy walutę.

Dodaj komentarz