Faktoring dla małych firm jest możliwy!

Odroczony termin płatności to zjawisko, z którym spotykamy się coraz częściej. Taką możliwość bardzo cenią sobie konsumenci i kontrahenci, dlatego oferuje ją większość firm. Proces powinien być jednak opracowany w taki sposób, aby żadna ze stron na nim nie straciła.

Dlaczego warto zdecydować się na faktoring dla małych firm?

Faktoring dla małych firm i innych przedsiębiorstw to rozwiązanie, które pozwala właścicielom zachować płynność finansową w przypadku odroczonych terminów płatności. Dzięki niemu mogą oni zamieniać wystawione faktury na gotówkę, nie martwiąc się o przelew od kontrahenta. Instytucja, z której usług faktoringowych zdecydujesz się skorzystać, pełni rolę pośrednika. Kiedy podmiot związany z tobą umową wypłaci ci należytą kwotę, trafi ona bezpośrednio na jej konto. 

Faktoring dla małych firm – trudności

Faktoring jest obecnie bardzo popularny, dlatego usługę oferuje coraz więcej banków i firm. Niestety, większość z nich nie jest przychylna małym przedsiębiorstwom i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność biznesową. Tymczasem to właśnie faktoring dla małych firm często okazuje się być najbardziej pomocny. Przedsiębiorstwa, które wystawiają miesięcznie tylko kilka faktur i charakteryzują się niskim poziomem obrotów są bowiem najbardziej narażone na utratę płynności finansowej.

Monevia – faktoring dla małych firm

Niewielkim biznesom z pomocą przychodzi Monevia – firma świadcząca usługi faktoringu setkom zadowolonych klientów. Jeśli specjalizujesz się w branży, w której odraczanie terminów płatności jest normą, twoje obroty są niskie, a miesięcznie wystawiasz niewiele faktur, współpraca z nią będzie dla ciebie idealna.

Monevia oferuje bowiem faktoring dla małych firm, który pozwoli ci:

  • utrzymać płynność finansową,
  • sprzedać faktury i otrzymać za nie gotówkę w trybie natychmiastowym,
  • skorzystać z obsługi bez wypełniania zbędnych formalności czy martwienia się wpisami w BIK,
  • finansować wszystkie lub tylko pojedyncze faktury,
  • utrzymać wysoki limit finansowania,
  • otrzymać nawet 100% finansowania faktury brutto.

Wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego online to wszystko, co musisz zrobić, aby przedstawiciel Monevii nawiązał z tobą współpracę. Jeśli preferujesz samodzielny kontakt telefoniczny, na stronie internetowej firmy znajdziesz dostępny dla klientów numer telefonu. Stanowi ona także bazę niezbędnych informacji w formie wpisów blogowych, FAQ, dostępnych załączników i regulaminów. Możesz także zapisać się na listę odbiorców newslettera.

Dodaj komentarz