Zasady tworzenia katalogu biznesowego

Firmowe słodycze reklamowe

Katalogi biznesowe stały się tak ważną częścią naszego społeczeństwa, że po prostu nie potrafię bez nich więcej. Pomyślmy o tym, gdy większość ludzi szukaj coś dziś zrobić wyszukiwania Google. Kiedy to jest pewien typ produktu lub firmy, że szukasz, nie jest zaskakujące, że większość z najlepszych ofert w Google są dla katalogów biznesowych. Dlaczego tak jest?

Cóż, Google zna znaczenie katalogów biznesowych dla ludzi szukających produktów lub usług i Google zawsze próbowali listy najbardziej trafne wyniki wyszukiwania w pierwszej kolejności. To tylko pokazuje, że Google uważa również katalogi firmy jest bardzo ważne. To wszystko, co dobre, ale to, co sprawia, że dobry internetowy katalog firm? Ten artykuł zbada kilka podstawowych elementów dobrego katalogu biznesowego.

Po pierwsze musi mieć prosty, nieskomplikowany układ dla użytkowników. Jest jedna rzecz, aby mieć swój katalog firm wymienione wysoko w Google, ale kiedy ludzie go otworzyć i wszystko jest bałagan i nikt nie wie, jak go używać, będą one po prostu kliknięcie w ciągu kilku sekund, dzięki czemu takich katalogów biznesowych bezwartościowe użytkowników końcowych.

Zamiast strony startowej w katalogu biznesowym i faktycznie Każda strona katalogu powinna mieć funkcję wyszukiwania, dzięki czemu użytkownik może wyszukać to, czego szukasz z dowolnego punktu. Strona główna powinna również wyraźnie skierować użytkownika, jak korzystać z witryny. Zbyt wiele katalogów biznesowych po prostu wpisy i broń Boże reklam AdSense na swoich stronach, co sprawia, że ludzie po prostu kliknąć.

Po drugie, ważne jest, aby pokryć większość tematów i branż, oferując swoim klientom, jak szeroki wybór, jak to możliwe, chyba że są katalogiem niszowym.

Po trzecie, jest to bardzo ważne, aby mieć tylko renomowanych firm, wysokiej jakości, które są wymienione w katalogu. Przez to nie znaczy, że należy tylko lista wielkich firm, takich jak Best Buy czy Target, ale to nie ważne jak małe firmy jest jesteś aukcji, powinny one mieć dobrą reputację na obsługę klienta. Jeśli nie zwrócić uwagę na ten szczegół, a ludzie otrzymują złe usługi z działalności wymienionych w katalogu, to nie będzie długo przed ich zaprzestania korzystania z usługi i napisać go jako jeden z uszkodzonych przewodów jakości. Nie mogę podkreślić tę część mało, więc zwrócić uwagę na to!

Dobry sposób, aby zapewnić, że tylko listy renomowanych firm jest za pomocą częstych badań. Jest bardzo łatwo założyć krótką ankietę i wysłać ją do wybranych użytkowników katalogu, pytając o ich doświadczenia z działalności wymienionych. Krem szybko się do góry, a będziesz miał okazję, aby pozbyć się złych jabłek.

Czwarte upewnij się, że jest coś w nim na liście przedsiębiorstw, jak również. Problem z większością katalogów biznesowych jest to, że niektóre firmy w niektórych kategoriach uzyskać wszystkie trafienia, podczas gdy inne, które są równie dobre lub nawet lepiej wcale.

Wreszcie, upewnij się, że Twoje aukcje mają możliwość regularnego aktualizowania ich szczegóły. Numer telefonu, który może zmienić lub firma mogłaby nagle zainwestować w witrynie. Pamiętaj, aby podać aukcje możliwość, aby szybko i łatwo aktualizować swoje dane ze sobą, jeśli nie w trybie online, a następnie będąc łatwo dostępne przez telefon odbierać połączeń za aktualizowanie szczegółów.

Dodaj komentarz