Firmowe słodycze reklamowe

Firmowe słodycze reklamowe

Od zawsze obdarowujemy się łakociami. To pradawne tj. znane i wykorzystywane z dawien dawna gadżety reklamowe.
W czasach gdy jeszcze nie było pendrive’ów, notesów, długopisów czy breloków to biżuterię, dobra użytkowe (właściwe czasom w jakich funkcjonowali przedsiębiorcy) i artykuły spożywcze wręczano najczęściej w formie upominków. Z dawien dawna obowiązuje też podział na zwykłe (powszechnie dostępne) i luksusowe dobra konsumpcyjne. Od wieków nic się nie zmieniło poza drobnymi detalami.

Słodycze, egzotyczne przyprawy, doskonałe jakościowo kawy czy drogie herbaty, szlachetne trunki, trufle czy kawior – są mile widzianymi prezentami. Można po nie sięgnąć przy każdej okazji mając oczywiście na uwadze pewne kwestie praktyczne i uwarunkowania kulturowe.

Firmowe słodycze często pojawiają się na ladach recepcyjnych, spotkamy je w sklepach (wyłożone gdzieś przy kasie), a nawet w bankach i firmach ubezpieczeniowych. Nic tak nie poprawia nastroju klientowi jak coś smacznego na osłodzenie chwil spędzonych na oczekiwaniu w kolejce. Słodycze są tanie, a przy tym wywołują bardzo pozytywne skojarzenia. W zależności od wybranego rodzaju sprawdzają się i w formie gadżetu masowego i luksusowego upominku firmowego – w tym ostatnim przypadku należy postarać się o łakocie wyjątkowe.

Najczęściej komponowane są w kosze upominkowe wręczane z okazji świąt. Jeśli nie mamy pomysłu na prezent dla kogoś, kogo chcemy obdarować czymś wyjątkowym wybór kilku luksusowych artykułów spożywczych umieszczonych w eleganckim koszu z odpowiednią dedykacją będzie zawsze mile widzianym prezentem.

Są uniwersalnym prezentem (pod warunkiem, że wręczamy je świadomie). W dzisiejszych czasach ich wybór jest przeogromny, a wraz ze wzrostem kultury spożycia alkoholu szlachetne trunki tym bardziej są w cenie. Butelka dobrego wina, szampan czy markowa “woda ognista” są luksusowymi upominkami, a wręczone w odpowiednim opakowaniu i z całą należną takiemu prezentowi otoczką usatysfakcjonują nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Całkiem zwyczajnie tj. w ogólnie przyjęty sposób. Posłużenie się artykułami konsumpcyjnymi i wykorzystanie ich właśnie w charakterze upominku firmowego nie znaczy, że w ten sposób umniejszamy znaczenie tegoż upominku. Tym bardziej nie należy zaniedbywać innych elementów całego podarunkowego ceremoniału.

Dodaj komentarz